مکانیکی

Doormaster™ درب ضد سرقت

قفل های چند نقطه ای می توانند به مرور زمان فرسوده و خراب شوند. Yale  به شما امکان می دهد قفل موجود خود را بدون نیاز به تعویض کل درب خود جایگزین کنید. این مجموعه شامل قفل برای درهای PVCu ، Composite , Timber می باشد.

سیلندر ها

Yale دارای طیف گسترده ای از سیلندرهای پروفایل اروپایی و غیر اروپایی مناسب برای کلیه نیازهای امنیتی در هر مکانی است.

یراق درب های PVCu

یراق آلات YALE با تمرکز بر کیفیت و زیبایی ، امنیت مضاعف را برای شما به ارمغان خواهد آورد. یراق آلات مخصوص درب های PVCu شامل طیف گسترده ای از دستگیره های درب با طراحی جذاب، دستگیره های پنجره و نگهدارنده هاست.

لولا های پنجره

تنوع بسیار بالای لولا های YALE این محصول را انتخاب بسیار مناسبی برای تعویض لولا های فرسوده قدیمی شما می کند.

شب بند ها

YALE دارای تنوع بالایی از شب بند هاست که قدرت انتخاب شما را افزایش خواهد داد. این شب بند ها از لحاظ ایمنی در سطح بالایی هستند و می توان آنها را در هر مکانی نصب کرد. سابقه بسیار طولانی YALE در ساخت شب بند باعث شده تا در اغلب مناطق دنیا شب بند را به نام قفل یل بشناسند.

قفل های لای درب

YALE تعداد زیادی قفل لای درب برای درب های چوبی دارد. این محصولات شامل قفل های ۵ مرحله ای که استاندارد ایمنی درب های منزل انگلستان بر مبنای آن تعریف شده است می شود. این محصول بیشترین ایمنی ممکن برای یک درب چوبی را به ارمغان خواهد آورد. همان گونه که می دانید قفل های لای درب، درون در های چوبی نصب می شوند که به همین دلیل دارای تنوع بزرگی در ابعاد و اندازه ها هستند. همچنین این تنوع شامل میزان امنیت قفل و نوع عملکرد قفل نیز می شود. به همین جهت شما باید قبل از خرید به این موارد توجه داشته باشد که درب شما نیاز به شب بند دارد یا خیر  و یا اینکه دستگیره درب چه وضعیتی را دارد. برای اندازه گیری ابعاد قفل لای درب میتوانید از یک متخصص کمک بگیرید و یا خودتان بدون اینکه قفل قبلی را خارج کنید، فاصله بین سوراخ کلید و لبه درب را اندازه بگیرید. این فاصله به صورت استاندارد معمولا ۴۵ یا ۵۷ میلی متر می باشد.

Additional Security

ییل طیف گسترده ای از محصولات امنیتی اضافی با کیفیت را برای ویندوز و درها ارائه می دهد ، به گونه ای که به شما یک سطح محافظت بیشتر برای آرامش نهایی شما می دهد.

Padlocks

ییل طیف گسترده ای از قفل های قفل را ارائه می دهد که برای استفاده تجاری ، صنعتی و مسکونی ایده آل است. این محدوده شامل انواع باز و بسته متناسب با کاربرد خاص ، همراه با انتخابی از فولاد سخت ، برنز یا برنجی ، قلاب Boron و molybdenum است. علاوه بر این ، طیف وسیعی از hasps و staples برای تکمیل دامنه قفل در دسترس هستند. ییل رتبه بندی عملکرد را در قفل های مسکونی معرفی کرده است تا به شما در انتخاب قفل مناسب کمک کند. این مبتنی بر رتبه CEN است

Door Closers

ییل طیف وسیعی از درهای بسته را برای انواع برنامه ها از درب های داخلی دارای وظیفه سبک تا درب های آتش نشانی خارجی با کار سنگین ارائه می دهد.

Safes

محدوده Yale Safes به گونه ای طراحی شده است که واقعی ترین شکل امنیتی را فراهم می آورد تا زندگی بدون نگرانی از آن لذت ببرد. ترکیبی از جدیدترین فناوری ها و تجربه برای تولید گاوصندوق که مطابق با بیشترین نیازها باشد. محدوده گاوصندوق شامل گاوصندوق های با قیمت مناسب و همچنین گاوصندوق های امنیتی بالاتر از جمله گاوصندوق های معتبر است که دارای اعتبار ویژه Sold Secure هستند. گاوصندوق آتش نشانی یلز جدیدترین قفل دیجیتال فناوری را شامل می شود. گاوصندوق ها تا یک ساعت در برابر آتش مقاومت می کنند.

Postboxes

صندوق های پستی Postmaster Yale با سنگین وزن ، فولاد با کیفیت بالا و فولاد ضد زنگ تولید می شوند. دارای قفل سیلندر ۵ پین ییل با کیفیت بالا و دو کلید می باشد. در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است

آدرس : تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد - خیابان شهید میردامادی - پلاک ۴۹

تلفن دفتر فروش : ۶۶۷۲۲۹۳۱-۰۲۱ و ۶۶۷۴۵۱۲۸-۰۲۱